Kontaktskjema

Dersom du er sluttbruker av produkter fra Thermo-Floor AS minner vi om  at saker som omhandler faktura, ordre, reklamasjon og vareretur må gå via utførende installatør.

For installatører og andre kunder hos Thermo-Floor som ønsker kontakt angående økonomi- eller fakturaspørsmål, vennligst benytt skjemaet under og velg fanen «Faktura» under valgfeltet «Velg hva henvendelsen gjelder».  Du kan også sende en e-post til faktura@thermo-floor.no. Dette for å sikre deg hurtigst mulig svar på din henvendelse. 

Se over markerte felter i skjemaet og prøv på nytt
En feil oppstod ved innsending av skjema. Ta kontakt med oss via e-post eller telefon om problemet vedvarer.
Takk for din henvendelse

Post- og besøksadresse:

Østre Totenvei 24
2816 Gjøvik
Norway

Kontaktinformasjon:

Tel.: +47 61 18 77 77
Fax: +47 61 18 77 70 
E-post: post@thermo-floor.no

Ansatte

Pål Aksel Forberg

Pål Aksel Forberg

Daglig leder / CEO

T: 959 87 777

@: paal@thermo-floor.no

Pål Aksel Forberg

Ann Kristin Moe

Markedssjef

T: 928 83 993

@: annkristin@thermo-floor.no

Karl Morten Solbu

Karl Morten "Kalle" Solbu

Økonomiansvarlig

T: 911 76 835

@: kalle@thermo-floor.no

Tove Stenersen

Tove Stenersen

Salgssekretær

T: 479 06 240

@: tove@thermo-floor.no

Ørjan Torkehagen

Ørjan Torkehagen

Key Account Manager / Salgskonsulent

T: 959 87 772

@: orjan@thermo-floor.no

Mats Even Aandalen

Mats Even Aandalen

Produktsjef Z-Wave

T: 959 87 770

@: mats@thermo-floor.no

Lars Fredrik Hansen

Lars Fredrik Hansen

Reklamasjonsansvarlig / Salgskonsulent

T: 959 87 778

@: lars@thermo-floor.no

Harald Gubberud

Harald Gubberud

Salgskonsulent

T: 476 55 254

@: harald@thermo-floor.no

Ruben Hestholm

Ruben Hestholm

Salgskonsulent

T: 934 19 727

@: ruben@thermo-floor.no

Eirik Mellem

Eirik Mellem

Salgskonsulent

T: 919 94 350

@: em@thermo-floor.no

Preben Jemtland

Preben Jemtland

Salgskonsulent

T: 917 45 872

@: preben@thermo-floor.no

Finn Morten Tomtum

Salgskonsulent

T: 920 95 899

@: finnm@thermo-floor.no

Per Håkon Granum

Per Håkon Granum

Nettbutikkansvarlig

T: 958 21 252

@: per@thermo-floor.no

Bodil Blaarud

Bodil Irene Blaarud

Grafisk designer

T: 996 21 377

@: bodil@thermo-floor.no

Astrid Øvern

Astrid B. Øvern

Grafisk medarbeider

@: astrid@thermo-floor.no

Harry Gulbrandsen

Harry Gulbrandsen

Lageransvarlig

T: 959 87 776

@: harry@thermo-floor.no

Fredrik Karlsen

Fredrik Karlsen

Lagermedarbeider

@: fredrik@thermo-floor.no

Frode Nielsen

Lagermedarbeider

@: frode@thermo-floor.no

Robert Kubiak

Lagermedarbeider

@: post@thermo-floor.no