Ansatte

Ledelse

Pål Aksel Forberg

Pål Aksel Forberg

Daglig leder / CEO

Tel.: +47 959 87 777

@: paal@thermo-floor.no

Ann Kristin Moe

Markedssjef

Tel.: +47 928 83 993

@: annkristin@thermo-floor.no

Gjermund Hjell

Salgs- og eksportsjef

Tel.: +47 941 35 995

@: gjermund@thermo-floor.no

Kalle
Solbu

Økonomiansvarlig

 

Tel.: +47 911 76 835

 

Salg

Tove Stenersen

Salgssekretær

Tel.: +47 479 06 240

@: tove@thermo-floor.no

Mats Even Aandalen

Produktsjef Z-Wave

Tel.: +47 959 87 770

@: mats@thermo-floor.no

Lars Fredrik Hansen

Reklamasjonsansvarlig / salgskonsulent

Tel.: +47 959 87 778

@: lars@thermo-floor.no

Harald Gubberud

Salgskonsulent

Tel.: +47 476 55 254

@: harald@thermo-floor.no

Ruben Hestholm

Salgskonsulent (Stavanger)

Tel.: +47 934 19 727

@: ruben@thermo-floor.no

Eirik
Mellem

Salgskonsulent (Tromsø)

Tel.: +47 919 94 350

@: em@thermo-floor.no

Preben Jemtland

Salgskonsulent

Tel.: +47 917 45 872

@: preben@thermo-floor.no

Finn Morten Tomtum

Salgskonsulent

Tel.: +47 920 95 899

@: finnm@thermo-floor.no

Morten Hellum

Salgskonsulent

Tel.: +47 922 64 437

@: morten@thermo-floor.no

Marked

Per Håkon Granum

Nettbutikkansvarlig

Tel.: +47 958 21 252

@: per@thermo-floor.no

Bodil Irene Blaarud

Grafisk designer

Tel.: +47 996 21 377

@: bodil@thermo-floor.no

Astrid B. Øvern

Grafisk medarbeider

@: astrid@thermo-floor.no

Teknisk

Gyorgy
Szabo

Software developer

@: gyorgy@thermo-floor.no

Hans
Avlund

Lærling

Tel.: +47  995 92 890

@ hans@thermo-floor.no

Lager

Harry Gulbrandsen

Lageransvarlig

Tel.: +47 959 87 776

@: harry@thermo-floor.no

Fredrik Karlsen

Lagermedarbeider

@: fredrik@thermo-floor.no

Frode
Nielsen

Lagermedarbeider

@: frode@thermo-floor.no

Robert
Kubiak

Lagermedarbeider

Kantine

Evy
Rolijordet

Kantinemedarbeider

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.