Ansatte

Ledelse

Pål Aksel Forberg

Pål Aksel Forberg

Daglig leder / CEO

Tel.: +47 959 87 777

@: paal@thermo-floor.no

Ann Kristin Moe

Markedssjef

Tel.: +47 928 83 993

@: annkristin@thermo-floor.no

Gjermund Hjell

Salgs- og eksportsjef

Tel.: +47 941 35 995

@: gjermund@thermo-floor.no

Heidi Hasan

Økonomiansvarlig

 

Tel.: +47 952 43 047

 

Salg

Tove
Stenersen

Salgssekretær

Tel.: +47 479 06 240

@: tove@thermo-floor.no

Mats Even Aandalen

Produktsjef Z-Wave

Tel.: +47 959 87 770

@: mats@thermo-floor.no

Lars Fredrik Hansen

Reklamasjonsansvarlig / salgskonsulent

Tel.:+47 959 87 778

@: lars@thermo-floor.no

Harald Gubberud

Salgskonsulent

Tel.:+47 476 55 254

@: harald@thermo-floor.no

Ruben
Hestholm

Salgskonsulent (Stavanger)

Tel.: +47 934 19 727

@: ruben@thermo-floor.no

Finn Morten Tomtum

Salgskonsulent

Tel.: +47 920 95 899

@: finnm@thermo-floor.no

Morten Hellum

Salgskonsulent

Tel.: +47 922 64 437

@: morten@thermo-floor.no

Frode Berger

Salgskonsulent (Hordaland - Sogn og Fjordane)

Tel.:+47 902 72 560

@: frodeb@thermo-floor.no

Jan Ødegård

Salgskonsulent

Tel.:+47 992 81 857

@: jan@thermo-floor.no

Einar Holen

Salgskonsulent

Tel.: +47 915 45 300

@: einar@thermo-floor.no

Cato Kristoffersen

Salgskonsulent Nord Midt Norge

Tel.:+47 414 25 515

@: cato@thermo-floor.no

Tine Murovec

Tine Murovec

Sales representative Europe

Tel.: +386 40 152 445

@: tine@heatit.com

Marked

Per Håkon Granum

Nettbutikkansvarlig

Tel.: +47 958 21 252

@: per@thermo-floor.no

Bodil Irene Blaarud

Grafisk designer

Tel.:+47 996 21 377

@: bodil@thermo-floor.no

Astrid B.
Øvern

Grafisk medarbeider

@: astrid@thermo-floor.no

Teknisk

Gyorgy
Szabo

Software developer

@: gyorgy@thermo-floor.no

Miguel
Istad

Lead QA-tester / Dataelektroniker

Tel.: +47 984 30 331

@: miguel@thermo-floor.no

Jonas
Bergersen

Kundekonsulent smarthus

Tel.: +47 959 87 772

@: jonas@thermo-floor.no

Frank Kortenhoeven

Lærling

Tel.: +47 987 68 697

@: frank@thermo-floor.no

Lager

Øyvind
Wangen

Lagersjef

Tel.: +47 930 38 723

@: oyvind@thermo-floor.no

Harry Gulbrandsen

Lageransvarlig

Tel.: +47 959 87 776

@: harry@thermo-floor.no

Fredrik
Karlsen

Lagermedarbeider

@: fredrik@thermo-floor.no

Frode
Nielsen

Lagermedarbeider

@: frode@thermo-floor.no

Robert
Kubiak

Lagermedarbeider

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.